Александар Недић

У сваком моменту наставници су нам били на располагању за сва питања у вези струке и живота

Грађевински факултет у Суботици уписао сам 2018. године, као прва званична генерација на геодетском смеру. Иако је ово била моја жеља, на почетку сам преиспитивао своју одлуку. На почетку било ког пута ми не знамо да ли је он прави за нас, а сваки избор утиче на даљи ток наших живота.

Како је студирање одмицало моје дилеме су се смањивале, чему је сигурно допринео однос наставника према нама – студентима. У сваком моменту су нам били на располагању, како за вријеме предавања, тако и у њихово слободно време. Били су нам професори и струке и живота.

Сада, након дипломирања, схватам да је моја одлука о уписивању баш овог факултета била једна од најбољих одлука које сам до сада донијео.

Александар Недић